BAYRAM KÖSE ADAYLIĞINI AÇIKLADI

20 Şubat 2017 Pazartesi 15:26

Mart ayında yapılacak olan Dulundas Köyü dernek seçimleri öncesi Bayram KÖSE adaylığını açıkladı

Dulundas köyü derneği eski başkanlarından olan  ve bu dönem dernek başkan yardımcılığı görevini yürüten Bayram KÖSE, Mart ayında yapılacak seçimlerde Dernek Başkanlığı'na aday olduğunu açıkladı. KÖSE  Çamoluk Gündem'e yaptığı açıklamalarda, Derneğin işleyişi ve Dulundas köyü hakkında güzel düşüncelerinin olduğunu belirtti.

Kendisini köyüne ve ilçesine adadığını, tam bir köy hayranı olduğunu beyan etti. Başkanlığa aday olduğunu belirten KÖSE, Genç ve Dinamik bir yönetim oluşturacağını ve yönetim kurulunda en az 4 üniversite mezunu olacağını, diğer üyelerin ise köyünün değerli iş adamlarından oluşacağını söyledi.
Köyünün Birlik Beraberliğini sağlayacaklarını, örf ve adetlerin temsil edildiği sosyal projelere imza atacaklarını,  Dulundas Köyünü en iyi şekilde temsil edeceklerini belirtti.

Dulundas Köyü'nü  Tahsili Yüksek, Aktif, Köyüne Bağlı , Büyüklerine saygılı, Küçüklerine yol gösteren, Her ne kadar büyük şehirde yaşamış olsalar bile Köyü'nün sıcaklığını,şirinliğini  unutmayan gençlere teslim edeceklerini söyleyen KÖSE; İlerleyen yıllarda " her zaman yanlarında olacağım gençlere emanet edeceğim bir dernek bırakmak üzere Dernek Başkanlığı'na Adaylığımı Koymuş bulunuyorum ve Kamuoyuna Saygıyla Duyuruyorum" dedi.

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

VATAN SANA KANIM FEDA

Çamoluk Derneği tarafından her yıl düzenlenen Kan bağışı kampanyası 24 Şubat Cumartesi günü Çamoluk Derneği Merkezinde düzenlendi. Çamoluk Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Çamoluk Köyleri Dernek Başkanları ve birçok hemşerimiz kampanyaya destek için oradaydı.

ÇAMOLUK EĞİTİM VAKFI ŞUBAT AYI SEMİNERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Çamoluk Eğitim Vakfı seminerlerine devam ediyor. Bursiyer öğrencileriyle her ay bir araya gelme fırsatı da sunan seminer dizisinin bu haftaki konuğu Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Murat Dağıtmaç olurken seminer sonrasında Çamoluklu gençler Kızılay’a kan bağışında bulundu.

ÇAMOLUK ŞEHİDİNİ UĞURLADI

Zeytin dalı harekâtının 22.gününde şehit olan Çamoluklu Piyade Uzman Onbaşı Hamza Karacaoğlu son yolculuğuna uğurlandı.

GİRESUN ŞEHİDİNİ UĞURLADI

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin hudutlarımızda ve bölgede güvenlik ve istikrarı sağlamak maksadıyla Suriye’nin Afrin bölgesinde gerçekleştirdiği harekata şehit düşen Tank. Uzm.Çvş. Ufuk Aktağ, memleketi Şebinkarahisar ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.

İKİ MİLYON YOLCU KULLANDI

22 Mayıs 2015'te ulaşıma açılan Ordu-Giresun Havalimanı, bölgede çevre yolları bağlantısı sebebiyle tercih ediliyor. Havalimanı'ndan açıldığı günden bu yana 2 milyon yolcu geçti.