BAYRAM KÖSE ADAYLIĞINI AÇIKLADI

20 Şubat 2017 Pazartesi 15:26

Mart ayında yapılacak olan Dulundas Köyü dernek seçimleri öncesi Bayram KÖSE adaylığını açıkladı

Dulundas köyü derneği eski başkanlarından olan  ve bu dönem dernek başkan yardımcılığı görevini yürüten Bayram KÖSE, Mart ayında yapılacak seçimlerde Dernek Başkanlığı'na aday olduğunu açıkladı. KÖSE  Çamoluk Gündem'e yaptığı açıklamalarda, Derneğin işleyişi ve Dulundas köyü hakkında güzel düşüncelerinin olduğunu belirtti.

Kendisini köyüne ve ilçesine adadığını, tam bir köy hayranı olduğunu beyan etti. Başkanlığa aday olduğunu belirten KÖSE, Genç ve Dinamik bir yönetim oluşturacağını ve yönetim kurulunda en az 4 üniversite mezunu olacağını, diğer üyelerin ise köyünün değerli iş adamlarından oluşacağını söyledi.
Köyünün Birlik Beraberliğini sağlayacaklarını, örf ve adetlerin temsil edildiği sosyal projelere imza atacaklarını,  Dulundas Köyünü en iyi şekilde temsil edeceklerini belirtti.

Dulundas Köyü'nü  Tahsili Yüksek, Aktif, Köyüne Bağlı , Büyüklerine saygılı, Küçüklerine yol gösteren, Her ne kadar büyük şehirde yaşamış olsalar bile Köyü'nün sıcaklığını,şirinliğini  unutmayan gençlere teslim edeceklerini söyleyen KÖSE; İlerleyen yıllarda " her zaman yanlarında olacağım gençlere emanet edeceğim bir dernek bırakmak üzere Dernek Başkanlığı'na Adaylığımı Koymuş bulunuyorum ve Kamuoyuna Saygıyla Duyuruyorum" dedi.

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

Çamoluk Semalarında Ambulans Helikopter

Sağlık Bakanlığı tarafından daha kısa sürede daha nitelikli hizmet verilmesi için tahsis edilen helikopter ambulans, kalp krizi geçiren Çamoluklu hemşehrimiz için havalandı.

Düve Alımlarına %30 Hibe Desteği Müracaatları Başladı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından mera yetiştiriciliği bölgesi olarak belirlenen 40 il arasında yer alan Giresun ilimizde yürütülecek olan düve alımına hibe desteği kapsamında; TÜRKVET sistemine kayıtlı sığır işletmesi olan ve en az 20 en fazla 100 baş düve satın alan üreticilerimize satın aldıkları düve başına % 30 oranında hibe desteği verilecektir.

MAYIS AYI SEMİNER PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kuruluşundan bu yana eğitim faaliyetlerine ağırlık veren Çamoluk Eğitim Vakfı, 2017-2018 Eğitim ve Öğretim döneminde İstanbul’da okuyan üniversite öğrencilerine yönelik son programını gerçekleştirdi.

SEÇMEN LİSTELERİ ASKIDA

24 Haziran’da yapılacak cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem milletvekili genel seçimleri için, seçmen listeleri muhtarlıklarda askıya çıktı.

TEŞEKKÜRLER ATAŞEHİR ÇAMOLUKSPOR

Klasman Gurubu son maçında Küçükyalı Yelkenspora Mağlup olarak doğrudan BAL ligine yükselme şansını kaybeden Ataşehir Çamolukspor, BAL ligi için Play off oynamaya hak kazanmıştı.

EĞİTİMCİ-YAZAR SERKAN EKMEN ÇAMOLUK EĞİTİM VAKFI’NIN SEMİNER KONUĞU OLDU

Çamoluk Eğitim Vakfı seminerler aracılığıyla bursiyer öğrencileri bir araya getiriyor. Bu kapsamda Nisan ayında yine öğrencilerle buluşma gerçekleştiren Çamoluk Eğitim Vakfı "Hedef Belirleme ve Motivasyon" isimli bir seminere imza attı. Eğitimci-Yazar Serkan Ekmen'in katılımıyla gerçekleşen interaktif program öğrencilerden de büyük ilgi topladı.