Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Selamı var

22 Nisan 2017 Cumartesi 09:43

Çamoluk Dernek Başkanı Hacı Canik Cumhurbaşkanı Erdoğanla beraber cuma namazını Mimar Sinan Camii'nde kıldı.

Çamoluk Dernek Başkanı Hacı Canik Cumhurbaşkanı Erdoğan ile cuma namazını kılmak için Ataşehir'de bulunan Mimar Sinan Camii'ne geldi. Cuma namazı öncesinde kısa bir sohbet imkanı bulan Sn. Canik referandum sonuçları için Erdoğan'ı tebrik etti ve Çamolukluların dik durduğunu; daima kendisini desteklediklerini belirtti. "Sağolsunlar.. sağolsunlar.. Sizlerde benim selamımı Çamoluklulara iletin.." diyerek özellikle referandum sonuçları için teşekkürlerini iletti. Namazını kılan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a İstanbul Valisi Vasip Şahin ve İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan eşlik etti. Caminin çevresinde yoğun güvenlik önlemi alındığı görüldü. Uzun süre camide kalan Erdoğan, daha sonra camiden ayrıldı.

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

VATAN SANA KANIM FEDA

Çamoluk Derneği tarafından her yıl düzenlenen Kan bağışı kampanyası 24 Şubat Cumartesi günü Çamoluk Derneği Merkezinde düzenlendi. Çamoluk Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Çamoluk Köyleri Dernek Başkanları ve birçok hemşerimiz kampanyaya destek için oradaydı.

ÇAMOLUK EĞİTİM VAKFI ŞUBAT AYI SEMİNERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Çamoluk Eğitim Vakfı seminerlerine devam ediyor. Bursiyer öğrencileriyle her ay bir araya gelme fırsatı da sunan seminer dizisinin bu haftaki konuğu Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Murat Dağıtmaç olurken seminer sonrasında Çamoluklu gençler Kızılay’a kan bağışında bulundu.

ÇAMOLUK ŞEHİDİNİ UĞURLADI

Zeytin dalı harekâtının 22.gününde şehit olan Çamoluklu Piyade Uzman Onbaşı Hamza Karacaoğlu son yolculuğuna uğurlandı.

GİRESUN ŞEHİDİNİ UĞURLADI

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin hudutlarımızda ve bölgede güvenlik ve istikrarı sağlamak maksadıyla Suriye’nin Afrin bölgesinde gerçekleştirdiği harekata şehit düşen Tank. Uzm.Çvş. Ufuk Aktağ, memleketi Şebinkarahisar ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.

İKİ MİLYON YOLCU KULLANDI

22 Mayıs 2015'te ulaşıma açılan Ordu-Giresun Havalimanı, bölgede çevre yolları bağlantısı sebebiyle tercih ediliyor. Havalimanı'ndan açıldığı günden bu yana 2 milyon yolcu geçti.