ÇAMOLUK TRAFİK KAZALARI İLE SARSILDI

23 Ağustos 2017 Çarşamba 15:23

 

Önceki yıl Dulundas Mahallesi’nden İpek Bakırhan’ın İş Makinesi kazasında hayatını kaybetmesinden sonra, 2017 yılında da kaza haberleri geldi.

Çamoluk’tan İstanbul yönüne giden 76 yaşındaki Sedat Çolak yönetimindeki 34 LG 276 plakalı kamyonet, sürücü direksiyon kontrolünü yitirince yoldan çıktı. Yol kenarındaki yağmur suyu kanalına çarparak duran kamyonette sıkışan 64 yaşındaki Kıymet Çolak, Sedat Çolak ve Celil Çolak vefat etti. Vefat edenlerin cenazelerine giden başka bir aracın kaza yapması sonucunda ise Fatih Çolak, Muhittin Çolak, Nuran Çolak ve Hüseyin Çolak yaralandı.

Pınarlı (Penik) Köyü’nde bir dönem muhtarlık yapan Bayram Ağbulut’ta traktör kazası sonucu hayatını kaybetti.

Vefat eden hemşehrilerimize Allah (CC)’tan rahmet niyaz ediyor, yaralı hemşehrilerimize acil şifa diliyoruz.

 

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

İKİ MİLYON YOLCU KULLANDI

22 Mayıs 2015'te ulaşıma açılan Ordu-Giresun Havalimanı, bölgede çevre yolları bağlantısı sebebiyle tercih ediliyor. Havalimanı'ndan açıldığı günden bu yana 2 milyon yolcu geçti.

ÇAMOLUK EĞİTİM VAKFI 2. SEMİNERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Çamoluk Eğitim Vakfı’nın her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği seminerleri devam ediyor. 2017-2018 Eğitim Öğretim döneminin ikinci seminer programı vakıf binasında gerçekleştirdi. Alanında uzman kişilerce verilen seminerlerin bu ayki konuğu “Devrim” arabalarıyla alakalı çalışmalarıyla da bilinen Prof. Dr. Muhittin Şimşek oldu.

Çamoluk Eğitim Vakfı ilk seminerini gerçekleştirdi

Çamoluk Eğitim Vakfı 2017-2018 Eğitim-Öğretim döneminin ilk seminerini Çamoluk Eğitim Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Veysel Ekmen’in katılımıyla, Çamoluk Yardımlaşma ve Kültür Derneği seminer salonunda gerçekleşti.