ÇAMOLUK TRAFİK KAZALARI İLE SARSILDI

23 Ağustos 2017 Çarşamba 15:23

 

Önceki yıl Dulundas Mahallesi’nden İpek Bakırhan’ın İş Makinesi kazasında hayatını kaybetmesinden sonra, 2017 yılında da kaza haberleri geldi.

Çamoluk’tan İstanbul yönüne giden 76 yaşındaki Sedat Çolak yönetimindeki 34 LG 276 plakalı kamyonet, sürücü direksiyon kontrolünü yitirince yoldan çıktı. Yol kenarındaki yağmur suyu kanalına çarparak duran kamyonette sıkışan 64 yaşındaki Kıymet Çolak, Sedat Çolak ve Celil Çolak vefat etti. Vefat edenlerin cenazelerine giden başka bir aracın kaza yapması sonucunda ise Fatih Çolak, Muhittin Çolak, Nuran Çolak ve Hüseyin Çolak yaralandı.

Pınarlı (Penik) Köyü’nde bir dönem muhtarlık yapan Bayram Ağbulut’ta traktör kazası sonucu hayatını kaybetti.

Vefat eden hemşehrilerimize Allah (CC)’tan rahmet niyaz ediyor, yaralı hemşehrilerimize acil şifa diliyoruz.

 

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

ÇAMOLUKLU MEZUNUMUZ FATİH TÜRKÖNDER DÜNYA EVİNE GİRDİ

Çamoluklu mezunlarımızdan Ziraat Katılım Bankası'nda yönetici olan Fatih Türkönder dünya evine girdi. Çamoluklu gençleri sadece eğitim hayatında değil mezun olduktan sonra da yalnız bırakmamaya gayret gösteren Çamoluk Eğitim Vakfı ve Çamoluk Dernek Yönetimi, bu bağlamda mevcut mezunlarımızdan Fatih Önder'in düğün merasimine katıldı. Çamoluk Gündem ailesi olarak Fatih Türkönder kardeşimize ve kıymetli hanımefendiye iki cihan saadeti diliyoruz.

İŞ MÜFETTİŞİ VEDAT ÜÇTAŞ DÜNYA EVİNE GİRDİ

Çamoluk Eğitim Vakfı Mezun kardeşlerimizin yanında olmaya devam ediyor.Çamoluklu mezunlarımızdan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda İş Müfettişi olarak görev alan Vedat Üçtaş dünya evine girdi.