ÇAMOLUKLU ŞEHİDİN İSMİ YAŞATILIYOR....

29 Ağustos 2017 Salı 11:49
Çamoluk'un Gürçalı köyünden olan Muharrem kerem Yıldız'ın ismi okulda yaşatılıyor. 15 Temmuz 2016 gecesi meydana gelen kalkışmaya engel olmak için köprüye koşan Muharrem Kerem Yıldız, Fatih Sultan Mehmet köprüsünde darbecilerin açtığı ateş sonucu şehadet şerbetini içmişti. Basında ikâmet ettiği "Kağıthane" ilçesinin ismi ile adı anılan Muharrem Kerem Yıldız, aslen Çamoluk'un Yukarı Zağapa olarak bilinen Gürçalı köyündendi. 15 Temmuz'da darbecilere meydan okuyarak şehadete yürüyen Muharrem Kerem Yıldız'ın ismi, Cumhurbaşkanı'mızın "Dindar Gençlik" projesinin önemli bir durağı İmam Hatip Ortakokulu'nda ismi yaşatılacak. Şehid Muharrem Kerem Yıldız'ın ismini taşıyan İmam Hatip Ortakoulu İstanbul'un Sarıyer ilçesine bağlı Yeniköy mahallesinde bulunuyor.
PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

ÇAMOLUKLU MEZUNUMUZ FATİH TÜRKÖNDER DÜNYA EVİNE GİRDİ

Çamoluklu mezunlarımızdan Ziraat Katılım Bankası'nda yönetici olan Fatih Türkönder dünya evine girdi. Çamoluklu gençleri sadece eğitim hayatında değil mezun olduktan sonra da yalnız bırakmamaya gayret gösteren Çamoluk Eğitim Vakfı ve Çamoluk Dernek Yönetimi, bu bağlamda mevcut mezunlarımızdan Fatih Önder'in düğün merasimine katıldı. Çamoluk Gündem ailesi olarak Fatih Türkönder kardeşimize ve kıymetli hanımefendiye iki cihan saadeti diliyoruz.

İŞ MÜFETTİŞİ VEDAT ÜÇTAŞ DÜNYA EVİNE GİRDİ

Çamoluk Eğitim Vakfı Mezun kardeşlerimizin yanında olmaya devam ediyor.Çamoluklu mezunlarımızdan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda İş Müfettişi olarak görev alan Vedat Üçtaş dünya evine girdi.