CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN GİRESUN AİLESİNİN NİKAHINA KATILDI

02 Ekim 2017 Pazartesi 15:19

Giresun Federasyonu E.Genel Başkanı ve İstanbul milletvekili Hasan Turan oğlunu evlendirdi, Devlet Protokolü nikah törenine katıldı. Çiftlerin nikahını İstanbul Büyükşehir belediye Başkanı Mevlüt Uysal kıyarken, Nikah şahitliklerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Bilim ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Betül Sayan Kaya, İstanbul Valisi Vasip Şahin, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, İstanbul Milletvekili Aziz Babuşcu yaptılar.

İstanbul Milletvekili Hasan Turan, oğlunu Giresun, Pirazizli Güneş ailesinden Hikmet Güneş’in kızı Gülşah Güneş ile evlendirdi. Gençlerin nikâhını çiçeği burnunda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal kıydı. Bu, Uysal’ın göreve yeni seçildiği Büyükşehir belediye Başkanı sıfatı ile ilk kıydığı nikah oldu. Nikah şahitliklerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Bilim ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Betül Sayan Kaya, İstanbul Valisi Vasip Şahin, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, İstanbul Milletvekili Aziz Babuşcu yaptılar. Nikah akdine şahitlik yapanlar şahitlik ettiklerini beyan ederken yeni evlenen ve dünya evine giren çiftlere iki cihan saadeti dilediler.

Nikah törenine Devlet Protokolünün yanında, siyasi erkan, pek sayıda milletvekili, Belediye Başkanları, il genel ve belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri, kalabalık bir davetli topluluğu katılarak genç çiftlerin mutluluklarına mutluluk kattılar. Törene katılanlar arasında nikâhı kıyan devlet protokolünün yanında, Ak Parti İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu, Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk, Sabri Öztürk’de katılarak Güneş ve Turan ailelilerine mutluluklar dilediler.

Kaynak: http://www.sanalbasin.com/turan-ve-gunes-ailesinin-mutlu-gunu-21491054

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

ÇAMOLUK ŞEHİDİNİ UĞURLADI

Zeytin dalı harekâtının 22.gününde şehit olan Çamoluklu Piyade Uzman Onbaşı Hamza Karacaoğlu son yolculuğuna uğurlandı.

GİRESUN ŞEHİDİNİ UĞURLADI

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin hudutlarımızda ve bölgede güvenlik ve istikrarı sağlamak maksadıyla Suriye’nin Afrin bölgesinde gerçekleştirdiği harekata şehit düşen Tank. Uzm.Çvş. Ufuk Aktağ, memleketi Şebinkarahisar ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.

İKİ MİLYON YOLCU KULLANDI

22 Mayıs 2015'te ulaşıma açılan Ordu-Giresun Havalimanı, bölgede çevre yolları bağlantısı sebebiyle tercih ediliyor. Havalimanı'ndan açıldığı günden bu yana 2 milyon yolcu geçti.

ÇAMOLUK EĞİTİM VAKFI 2. SEMİNERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Çamoluk Eğitim Vakfı’nın her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği seminerleri devam ediyor. 2017-2018 Eğitim Öğretim döneminin ikinci seminer programı vakıf binasında gerçekleştirdi. Alanında uzman kişilerce verilen seminerlerin bu ayki konuğu “Devrim” arabalarıyla alakalı çalışmalarıyla da bilinen Prof. Dr. Muhittin Şimşek oldu.