CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN GİRESUN AİLESİNİN NİKAHINA KATILDI

02 Ekim 2017 Pazartesi 15:19

Giresun Federasyonu E.Genel Başkanı ve İstanbul milletvekili Hasan Turan oğlunu evlendirdi, Devlet Protokolü nikah törenine katıldı. Çiftlerin nikahını İstanbul Büyükşehir belediye Başkanı Mevlüt Uysal kıyarken, Nikah şahitliklerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Bilim ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Betül Sayan Kaya, İstanbul Valisi Vasip Şahin, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, İstanbul Milletvekili Aziz Babuşcu yaptılar.

İstanbul Milletvekili Hasan Turan, oğlunu Giresun, Pirazizli Güneş ailesinden Hikmet Güneş’in kızı Gülşah Güneş ile evlendirdi. Gençlerin nikâhını çiçeği burnunda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal kıydı. Bu, Uysal’ın göreve yeni seçildiği Büyükşehir belediye Başkanı sıfatı ile ilk kıydığı nikah oldu. Nikah şahitliklerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Bilim ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Betül Sayan Kaya, İstanbul Valisi Vasip Şahin, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, İstanbul Milletvekili Aziz Babuşcu yaptılar. Nikah akdine şahitlik yapanlar şahitlik ettiklerini beyan ederken yeni evlenen ve dünya evine giren çiftlere iki cihan saadeti dilediler.

Nikah törenine Devlet Protokolünün yanında, siyasi erkan, pek sayıda milletvekili, Belediye Başkanları, il genel ve belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri, kalabalık bir davetli topluluğu katılarak genç çiftlerin mutluluklarına mutluluk kattılar. Törene katılanlar arasında nikâhı kıyan devlet protokolünün yanında, Ak Parti İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu, Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk, Sabri Öztürk’de katılarak Güneş ve Turan ailelilerine mutluluklar dilediler.

Kaynak: http://www.sanalbasin.com/turan-ve-gunes-ailesinin-mutlu-gunu-21491054

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

Çamoluk Semalarında Ambulans Helikopter

Sağlık Bakanlığı tarafından daha kısa sürede daha nitelikli hizmet verilmesi için tahsis edilen helikopter ambulans, kalp krizi geçiren Çamoluklu hemşehrimiz için havalandı.

Düve Alımlarına %30 Hibe Desteği Müracaatları Başladı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından mera yetiştiriciliği bölgesi olarak belirlenen 40 il arasında yer alan Giresun ilimizde yürütülecek olan düve alımına hibe desteği kapsamında; TÜRKVET sistemine kayıtlı sığır işletmesi olan ve en az 20 en fazla 100 baş düve satın alan üreticilerimize satın aldıkları düve başına % 30 oranında hibe desteği verilecektir.

MAYIS AYI SEMİNER PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kuruluşundan bu yana eğitim faaliyetlerine ağırlık veren Çamoluk Eğitim Vakfı, 2017-2018 Eğitim ve Öğretim döneminde İstanbul’da okuyan üniversite öğrencilerine yönelik son programını gerçekleştirdi.

SEÇMEN LİSTELERİ ASKIDA

24 Haziran’da yapılacak cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem milletvekili genel seçimleri için, seçmen listeleri muhtarlıklarda askıya çıktı.

TEŞEKKÜRLER ATAŞEHİR ÇAMOLUKSPOR

Klasman Gurubu son maçında Küçükyalı Yelkenspora Mağlup olarak doğrudan BAL ligine yükselme şansını kaybeden Ataşehir Çamolukspor, BAL ligi için Play off oynamaya hak kazanmıştı.

EĞİTİMCİ-YAZAR SERKAN EKMEN ÇAMOLUK EĞİTİM VAKFI’NIN SEMİNER KONUĞU OLDU

Çamoluk Eğitim Vakfı seminerler aracılığıyla bursiyer öğrencileri bir araya getiriyor. Bu kapsamda Nisan ayında yine öğrencilerle buluşma gerçekleştiren Çamoluk Eğitim Vakfı "Hedef Belirleme ve Motivasyon" isimli bir seminere imza attı. Eğitimci-Yazar Serkan Ekmen'in katılımıyla gerçekleşen interaktif program öğrencilerden de büyük ilgi topladı.