CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN GİRESUN AİLESİNİN NİKAHINA KATILDI

02 Ekim 2017 Pazartesi 15:19

Giresun Federasyonu E.Genel Başkanı ve İstanbul milletvekili Hasan Turan oğlunu evlendirdi, Devlet Protokolü nikah törenine katıldı. Çiftlerin nikahını İstanbul Büyükşehir belediye Başkanı Mevlüt Uysal kıyarken, Nikah şahitliklerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Bilim ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Betül Sayan Kaya, İstanbul Valisi Vasip Şahin, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, İstanbul Milletvekili Aziz Babuşcu yaptılar.

İstanbul Milletvekili Hasan Turan, oğlunu Giresun, Pirazizli Güneş ailesinden Hikmet Güneş’in kızı Gülşah Güneş ile evlendirdi. Gençlerin nikâhını çiçeği burnunda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal kıydı. Bu, Uysal’ın göreve yeni seçildiği Büyükşehir belediye Başkanı sıfatı ile ilk kıydığı nikah oldu. Nikah şahitliklerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Bilim ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Betül Sayan Kaya, İstanbul Valisi Vasip Şahin, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, İstanbul Milletvekili Aziz Babuşcu yaptılar. Nikah akdine şahitlik yapanlar şahitlik ettiklerini beyan ederken yeni evlenen ve dünya evine giren çiftlere iki cihan saadeti dilediler.

Nikah törenine Devlet Protokolünün yanında, siyasi erkan, pek sayıda milletvekili, Belediye Başkanları, il genel ve belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri, kalabalık bir davetli topluluğu katılarak genç çiftlerin mutluluklarına mutluluk kattılar. Törene katılanlar arasında nikâhı kıyan devlet protokolünün yanında, Ak Parti İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu, Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk, Sabri Öztürk’de katılarak Güneş ve Turan ailelilerine mutluluklar dilediler.

Kaynak: http://www.sanalbasin.com/turan-ve-gunes-ailesinin-mutlu-gunu-21491054

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

Çamoluk Eğitim Vakfı ilk seminerini gerçekleştirdi

Çamoluk Eğitim Vakfı 2017-2018 Eğitim-Öğretim döneminin ilk seminerini Çamoluk Eğitim Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Veysel Ekmen’in katılımıyla, Çamoluk Yardımlaşma ve Kültür Derneği seminer salonunda gerçekleşti.

ÇAMOLUKLU MEZUNUMUZ FATİH TÜRKÖNDER DÜNYA EVİNE GİRDİ

Çamoluklu mezunlarımızdan Ziraat Katılım Bankası'nda yönetici olan Fatih Türkönder dünya evine girdi. Çamoluklu gençleri sadece eğitim hayatında değil mezun olduktan sonra da yalnız bırakmamaya gayret gösteren Çamoluk Eğitim Vakfı ve Çamoluk Dernek Yönetimi, bu bağlamda mevcut mezunlarımızdan Fatih Önder'in düğün merasimine katıldı. Çamoluk Gündem ailesi olarak Fatih Türkönder kardeşimize ve kıymetli hanımefendiye iki cihan saadeti diliyoruz.