CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN GİRESUN AİLESİNİN NİKAHINA KATILDI

02 Ekim 2017 Pazartesi 15:19

Giresun Federasyonu E.Genel Başkanı ve İstanbul milletvekili Hasan Turan oğlunu evlendirdi, Devlet Protokolü nikah törenine katıldı. Çiftlerin nikahını İstanbul Büyükşehir belediye Başkanı Mevlüt Uysal kıyarken, Nikah şahitliklerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Bilim ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Betül Sayan Kaya, İstanbul Valisi Vasip Şahin, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, İstanbul Milletvekili Aziz Babuşcu yaptılar.

İstanbul Milletvekili Hasan Turan, oğlunu Giresun, Pirazizli Güneş ailesinden Hikmet Güneş’in kızı Gülşah Güneş ile evlendirdi. Gençlerin nikâhını çiçeği burnunda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal kıydı. Bu, Uysal’ın göreve yeni seçildiği Büyükşehir belediye Başkanı sıfatı ile ilk kıydığı nikah oldu. Nikah şahitliklerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Bilim ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Betül Sayan Kaya, İstanbul Valisi Vasip Şahin, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, İstanbul Milletvekili Aziz Babuşcu yaptılar. Nikah akdine şahitlik yapanlar şahitlik ettiklerini beyan ederken yeni evlenen ve dünya evine giren çiftlere iki cihan saadeti dilediler.

Nikah törenine Devlet Protokolünün yanında, siyasi erkan, pek sayıda milletvekili, Belediye Başkanları, il genel ve belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri, kalabalık bir davetli topluluğu katılarak genç çiftlerin mutluluklarına mutluluk kattılar. Törene katılanlar arasında nikâhı kıyan devlet protokolünün yanında, Ak Parti İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu, Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk, Sabri Öztürk’de katılarak Güneş ve Turan ailelilerine mutluluklar dilediler.

Kaynak: http://www.sanalbasin.com/turan-ve-gunes-ailesinin-mutlu-gunu-21491054

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

ÇAMOLUKLU MEZUNUMUZ FATİH TÜRKÖNDER DÜNYA EVİNE GİRDİ

Çamoluklu mezunlarımızdan Ziraat Katılım Bankası'nda yönetici olan Fatih Türkönder dünya evine girdi. Çamoluklu gençleri sadece eğitim hayatında değil mezun olduktan sonra da yalnız bırakmamaya gayret gösteren Çamoluk Eğitim Vakfı ve Çamoluk Dernek Yönetimi, bu bağlamda mevcut mezunlarımızdan Fatih Önder'in düğün merasimine katıldı. Çamoluk Gündem ailesi olarak Fatih Türkönder kardeşimize ve kıymetli hanımefendiye iki cihan saadeti diliyoruz.

İŞ MÜFETTİŞİ VEDAT ÜÇTAŞ DÜNYA EVİNE GİRDİ

Çamoluk Eğitim Vakfı Mezun kardeşlerimizin yanında olmaya devam ediyor.Çamoluklu mezunlarımızdan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda İş Müfettişi olarak görev alan Vedat Üçtaş dünya evine girdi.

DÜVE ALIMLARINA % 30 HİBE DESTEĞİ MÜRACAATLARI BAŞLADI

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından 'Milli Tarım Projesi' kapsamında mera hayvancılığı yetiştirici bölgesi olarak belirlenen 30 İl arasında yer alan Giresun ilimizde TÜRKVET'e kayıtlı sığır işletmesi olan ve en az 20 en fazla 200 baş etçi ve kombine ırk düve satın alan üreticilerimize satın aldıkları düve başına %30 oranında hibe desteği verilecektir

TARIMA DAYALI YATIRIMLARA %50 HİBE DESTEĞİ VERİLECEK

"Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı Kapsamında Tarıma Dayalı Yatırımların Desteklenmesi Hakkında Tebliğ (Tebliğ No: 2017/22)" 13 Eylül 2017 tarihli ve 30179 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

HAYVANCILIĞA VERİLECEK DESTEKLER

2017 yılı Hayvancılık Desteklemeleri Hakkında Uygulama Esasları Tebliği(No:2017/22) 26 Ağustos 2017 tarihli Resmî Gazete'de yayımlanmıştır.

ÇAMOLUKSPOR LİGE GALİBİYETLE BAŞLADI

Süper Amatör Lig 8. Gurpta mücadele eden Ataşehir Çamolukspor, ligin ilk maçında Başıbüyük Stadında ağırladığı Çayırbaşısporu 5-2 lik skorla yendi.