ATAŞEHİR ÇAMOLUKSPOR SERİYİ DEVAM ETTİRDİ

09 Ekim 2017 Pazartesi 14:03

Süper Amatör lig 8.grupta mücadele eden Ataşehir Çamolukspor Başıbüyük stadında konuk ettiği Irmakspor takımını da 2-0 yendi.

2017-18 sezonunda ligde oynadığı 5 maçta 5 galibiyet alarak 15 puanla namağlup olarak liderliğini sürdüren Ataşehir Çamolukspor takımına Irmakspor maçını kazandıran golleri Emre Yatan attı.

Başıbüyük stadında oynanan maçın son dakikalarında skor 1-0 iken Ataşehir Çamolukspor kalecisi Ahmet Çekiç’in penaltı atışını kurtardı ve maçın kazanılmasında etkili oldu.

Ataşehir Çamolukspor aldığı bu galibiyetle 8.grupta oynadığı 5 maçta 15 puanla maç fazlası ile  en yakın rakibinin 5 puan önünde liderliğini sürdürüyor .

Ataşehie Çamolukspor kulübü 2.başkanı Rasim Duvarbaşı maç sonrası yaptığı açıklamada 2017-18 sezonunda Sal 8.grupta başkanımız Ekrem Köse’nin koyduğu hedefler doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Teknik sorumlumuz Zafer Emek ve futbolcularımız ile birlikte önce grubumuzda şampiyon olarak play off grubuna kalmak daha sonra da Bölgesel Amatör lige geri dönmek istiyoruz.

Sal 4.Grupta oynadığımız 5 maçta 5 galibiyet aldık liderlik koltuğunda oturuyoruz lider olmak  değil ligi  lider bitirmek önemlidir dedi.

Ataşehir Çamolukspor ligin 6.haftasında bay kalacak 7.hafta da  Kartaltepespor ile deplasmanda oynayacak..

 

Kaynak: kadirspor.com

 

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

ÇAMOLUKLU MEZUNUMUZ FATİH TÜRKÖNDER DÜNYA EVİNE GİRDİ

Çamoluklu mezunlarımızdan Ziraat Katılım Bankası'nda yönetici olan Fatih Türkönder dünya evine girdi. Çamoluklu gençleri sadece eğitim hayatında değil mezun olduktan sonra da yalnız bırakmamaya gayret gösteren Çamoluk Eğitim Vakfı ve Çamoluk Dernek Yönetimi, bu bağlamda mevcut mezunlarımızdan Fatih Önder'in düğün merasimine katıldı. Çamoluk Gündem ailesi olarak Fatih Türkönder kardeşimize ve kıymetli hanımefendiye iki cihan saadeti diliyoruz.

İŞ MÜFETTİŞİ VEDAT ÜÇTAŞ DÜNYA EVİNE GİRDİ

Çamoluk Eğitim Vakfı Mezun kardeşlerimizin yanında olmaya devam ediyor.Çamoluklu mezunlarımızdan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda İş Müfettişi olarak görev alan Vedat Üçtaş dünya evine girdi.

DÜVE ALIMLARINA % 30 HİBE DESTEĞİ MÜRACAATLARI BAŞLADI

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından 'Milli Tarım Projesi' kapsamında mera hayvancılığı yetiştirici bölgesi olarak belirlenen 30 İl arasında yer alan Giresun ilimizde TÜRKVET'e kayıtlı sığır işletmesi olan ve en az 20 en fazla 200 baş etçi ve kombine ırk düve satın alan üreticilerimize satın aldıkları düve başına %30 oranında hibe desteği verilecektir

TARIMA DAYALI YATIRIMLARA %50 HİBE DESTEĞİ VERİLECEK

"Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı Kapsamında Tarıma Dayalı Yatırımların Desteklenmesi Hakkında Tebliğ (Tebliğ No: 2017/22)" 13 Eylül 2017 tarihli ve 30179 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

HAYVANCILIĞA VERİLECEK DESTEKLER

2017 yılı Hayvancılık Desteklemeleri Hakkında Uygulama Esasları Tebliği(No:2017/22) 26 Ağustos 2017 tarihli Resmî Gazete'de yayımlanmıştır.

ÇAMOLUKSPOR LİGE GALİBİYETLE BAŞLADI

Süper Amatör Lig 8. Gurpta mücadele eden Ataşehir Çamolukspor, ligin ilk maçında Başıbüyük Stadında ağırladığı Çayırbaşısporu 5-2 lik skorla yendi.