ÇAMOLUK DERNEĞİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI

24 Aralık 2017 Pazar 22:01

Çamoluk Yardımlaşma ve Kültür Derneği Olağan Kongresi, Çamlıca Çamoluk Kültür Merkezi'nde yapıldı. Toplantıyı; Veysel Ekmen, Abdullah Kürkçü ve Ali Osman Gecu'dan oluşan Divan Heyeti yönetti.

İstanbul Mlletvekili Hasan Turan, Giresun Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Kuğu ile Genel Başkan Yardımcıları Fatih Aydın ve Muhterem Memiş, Şebinkarahisar ve Alucra Vakıf-Dernek Temsilcileri, Ataşehir Giresunlular Derneği, Üsküdar Giresunlular Derneği, Sarıyer Giresunlular Derneği başkan ve yöneticileri ile Çamoluk Derneği Üyeleri'nin katıldığı Genel Kurul Toplantısına katılım yoğun oldu.

Çamoluk Derneği'ne yıllarca hizmet eden Nazım Dolu'ya plaket takdim edilirken, Çamoluk Belediye Başkanı Musa Varıcı, AK Parti Çamoluk İlçe Başkanı Muammer Mehmet Güleç, Çamoluk Muhtarlar Derneği Başkanı Rıdvan Alkan, Çamoluk Arıcılar Derneği Başkanı Dursun Duyan'da Genel Kurula iştirak edenler arasındaydı.

Haberciler Sadi Toygar, Aydın Kömürcü, Uğur Aydın ve Kazım Karaçoban'ın takip ettiği kongre sonucunda Hacı Halil Canik'in oluşturduğu liste bir dönem daha görevine devam edecek.

Hayırlı olmasını diliyoruz.

www.camolukgundem.com

 

 

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

ÇAMOLUK ŞEHİDİNİ UĞURLADI

Zeytin dalı harekâtının 22.gününde şehit olan Çamoluklu Piyade Uzman Onbaşı Hamza Karacaoğlu son yolculuğuna uğurlandı.

GİRESUN ŞEHİDİNİ UĞURLADI

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin hudutlarımızda ve bölgede güvenlik ve istikrarı sağlamak maksadıyla Suriye’nin Afrin bölgesinde gerçekleştirdiği harekata şehit düşen Tank. Uzm.Çvş. Ufuk Aktağ, memleketi Şebinkarahisar ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.

İKİ MİLYON YOLCU KULLANDI

22 Mayıs 2015'te ulaşıma açılan Ordu-Giresun Havalimanı, bölgede çevre yolları bağlantısı sebebiyle tercih ediliyor. Havalimanı'ndan açıldığı günden bu yana 2 milyon yolcu geçti.

ÇAMOLUK EĞİTİM VAKFI 2. SEMİNERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Çamoluk Eğitim Vakfı’nın her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği seminerleri devam ediyor. 2017-2018 Eğitim Öğretim döneminin ikinci seminer programı vakıf binasında gerçekleştirdi. Alanında uzman kişilerce verilen seminerlerin bu ayki konuğu “Devrim” arabalarıyla alakalı çalışmalarıyla da bilinen Prof. Dr. Muhittin Şimşek oldu.