HACIAHMETOĞLU KÖYÜNDEN MEHMETÇİKLERE DUA HAÇLILARA LANET

26 Ocak 2018 Cuma 10:53

Suriye'nin Afrin kentinde ABD, İsrail ve PKK'ya karşı amansız bir mücadele veren Muhammed (SAV)'in Ordusuna Dünyanın dört bir yanından dualar yağıyor.

Zeytin Dalı Operasyonu ile havadan ve karadan Afrin'e giren ve milli silahlarla düşmana göz açtırmayan Mehmetçiklerimiz için okunan Kur'an-ı Kerim'in ardından dualar edildi.

Hacıahmetoğlu Köyü Gençlik Kolları'nın organize ettiği program için Çamlıca'da bulunan dernek merkezi Ay Yıldızlı bayraklarımızla süslendi.

Hacıahmetoğlu Köyü mensuplarının yanı sıra Giresun Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Fatih AYDIN ve Çamoluk Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Ünal SARIDOĞAN'ın da katıldığı program yemek ikramı ile sona erdi.

Hacıahmetoğlu Köyümüzü tebrik ediyoruz, dualarımızın Allah CC katında makbul olmasını niyaz ediyoruz.

www.camolukgundem.com

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

ÇAMOLUK EĞİTİM VAKFI BOLU'DA KAMP PROGRAMI DÜZENLEDİ

Çamoluk Eğitim Vakfı tarafından Bursiyer öğrenciler ve mezunlar için Bolu’da Kamp programı düzenlendi. Çamoluk’un Gençlerini bir araya getiren programa, Bursiyer öğrenciler ve mezunların yanı sıra Vakıf Mütevelli Heyeti, Yönetim kurulu üyeleri ile Çamoluk Derneği Üyeleri de katılım sağlayarak öğrenciler ile vakit geçirdiler. Programa katılanlar arasında Vakıf Mütevelli Heyeti Başkanı Veysel Ekmen, Vakıf Yönetim kurulu Başkanı Yaşabey Kalebaşı ile Çamoluk Eğitim Vakfı ve Dernek Yönetim Kurulu üyeleri yer aldı.

YAŞEBEY KALEBAŞI ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Çamoluk Eğitim Vakfı’ nın Mart ayı seminer konuğu Vakfın Yönetim Kurulu Başkanı Yaşabey Kalebaşı oldu. Sohbet tadında geçen söyleşide Yaşabey Kalebaşı tecrübelerini öğrencilere aktardı.

VATAN SANA KANIM FEDA

Çamoluk Derneği tarafından her yıl düzenlenen Kan bağışı kampanyası 24 Şubat Cumartesi günü Çamoluk Derneği Merkezinde düzenlendi. Çamoluk Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Çamoluk Köyleri Dernek Başkanları ve birçok hemşerimiz kampanyaya destek için oradaydı.

ÇAMOLUK EĞİTİM VAKFI ŞUBAT AYI SEMİNERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Çamoluk Eğitim Vakfı seminerlerine devam ediyor. Bursiyer öğrencileriyle her ay bir araya gelme fırsatı da sunan seminer dizisinin bu haftaki konuğu Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Murat Dağıtmaç olurken seminer sonrasında Çamoluklu gençler Kızılay’a kan bağışında bulundu.

ÇAMOLUK ŞEHİDİNİ UĞURLADI

Zeytin dalı harekâtının 22.gününde şehit olan Çamoluklu Piyade Uzman Onbaşı Hamza Karacaoğlu son yolculuğuna uğurlandı.

GİRESUN ŞEHİDİNİ UĞURLADI

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin hudutlarımızda ve bölgede güvenlik ve istikrarı sağlamak maksadıyla Suriye’nin Afrin bölgesinde gerçekleştirdiği harekata şehit düşen Tank. Uzm.Çvş. Ufuk Aktağ, memleketi Şebinkarahisar ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.