GİRESUN VALİSİ HARUN SARIFAKIOĞULLARI İSTANBULDA

26 Ocak 2018 Cuma 11:06

Giresun Valisi Harun SARIFAKIOĞULLARI, EMITT Turizm Fuarı'nda Giresun'un tanıtım çalışmaları kapsamında İstanbul'a geldi. Vali SARIFAKIOĞULLARI, İstanbul Retaj Royale İstanbul Otel'de Giresun Federasyonunun icra kurulu ile buluştu.

Kahvaltılı toplantıya Görele Belediye Başkanı Tolga ERENER ve Giresun İl Kültür Turizm Müdürü Kemal GÜRGENCİ'de katıldı. Giresun Federasyonu Başkanı Mehmet KUĞU'dan federasyonun idari yapısı ve organizasyonu hakkında bilgi alan heyet, fuar açılışına da katıldı.

Vatandaş ile kurduğu yakın temas ve sosyal medya paylaşımları ile dikkat çeken Harun SARIFAKIOĞULLARI'nın Nizip Kaymakamı olduğu dönemde meydana gelen 15 Temmuz Darbe girişimi gecesinde vatandaşa yaptığı direniş ve sadakat çağrısı büyük ilgi görmüştü.

 

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

ÇAMOLUK ŞEHİDİNİ UĞURLADI

Zeytin dalı harekâtının 22.gününde şehit olan Çamoluklu Piyade Uzman Onbaşı Hamza Karacaoğlu son yolculuğuna uğurlandı.

GİRESUN ŞEHİDİNİ UĞURLADI

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin hudutlarımızda ve bölgede güvenlik ve istikrarı sağlamak maksadıyla Suriye’nin Afrin bölgesinde gerçekleştirdiği harekata şehit düşen Tank. Uzm.Çvş. Ufuk Aktağ, memleketi Şebinkarahisar ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.

İKİ MİLYON YOLCU KULLANDI

22 Mayıs 2015'te ulaşıma açılan Ordu-Giresun Havalimanı, bölgede çevre yolları bağlantısı sebebiyle tercih ediliyor. Havalimanı'ndan açıldığı günden bu yana 2 milyon yolcu geçti.

ÇAMOLUK EĞİTİM VAKFI 2. SEMİNERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Çamoluk Eğitim Vakfı’nın her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği seminerleri devam ediyor. 2017-2018 Eğitim Öğretim döneminin ikinci seminer programı vakıf binasında gerçekleştirdi. Alanında uzman kişilerce verilen seminerlerin bu ayki konuğu “Devrim” arabalarıyla alakalı çalışmalarıyla da bilinen Prof. Dr. Muhittin Şimşek oldu.