SAFLARI SIKLAŞTIRIYORUZ

19 Aralık 2016 Pazartesi 09:32

 

Bu kadim Millet, var olduğu günden bu yana entrikalara maruz kalmış, en şeytani planları bertaraf etmiştir.

751 yılında Talas Savaşı ile başlayan İslam’ın hadimi olma şerefi, Karluklar’dan bu yana Türk Milleti’nin var olma mücadelesini baki kıldı.

Günümüzde yaşadığımız baskı ve baskınlar karşısında, Aziz Milletimiz Vatan Toprağımızın tek parçasını feda etmeyecek, birliğini ve dirliğini daha da sağlamlaştıracaktır.

Biz Türk – İslam Devletiyiz. Tarihi köklerimize dayandırdığımız bu husus hiçbir şekilde tartışmaya açık değildir. O halde, Türkiye sadece sınır içlerinde değil sınır dışında da Hadim-i İslâm olmanın gereğini yapmak zorundadır.

Aziz Milletimiz net olarak görmektedir ki; ardı ardına çok büyük projelerle kalkınma hamleleri yapan ve yeryüzünün her noktasına şu veya bu şekilde ulaşmaya çalışan Ülkemiz, şer odaklarınca engellenmeye çalışılmaktadır.

Son terör saldırılarını da bu şekilde görmek gerekmektedir.

O halde, birlik olmak ve safları sıklaştırmak vatan borcumuzdur.

www.camolukgundem.com Ailesi olarak, Beşiktaş’ta ve Kayseri’de meydana gelen müessif terör hadisesinde Şehid olan aslanlarımıza Allah (CC)’tan rahmet niyaz ediyor, Aziz Milletimize baş sağlığı diliyoruz.

 

 

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

VATAN SANA KANIM FEDA

Çamoluk Derneği tarafından her yıl düzenlenen Kan bağışı kampanyası 24 Şubat Cumartesi günü Çamoluk Derneği Merkezinde düzenlendi. Çamoluk Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Çamoluk Köyleri Dernek Başkanları ve birçok hemşerimiz kampanyaya destek için oradaydı.

ÇAMOLUK EĞİTİM VAKFI ŞUBAT AYI SEMİNERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Çamoluk Eğitim Vakfı seminerlerine devam ediyor. Bursiyer öğrencileriyle her ay bir araya gelme fırsatı da sunan seminer dizisinin bu haftaki konuğu Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Murat Dağıtmaç olurken seminer sonrasında Çamoluklu gençler Kızılay’a kan bağışında bulundu.

ÇAMOLUK ŞEHİDİNİ UĞURLADI

Zeytin dalı harekâtının 22.gününde şehit olan Çamoluklu Piyade Uzman Onbaşı Hamza Karacaoğlu son yolculuğuna uğurlandı.

GİRESUN ŞEHİDİNİ UĞURLADI

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin hudutlarımızda ve bölgede güvenlik ve istikrarı sağlamak maksadıyla Suriye’nin Afrin bölgesinde gerçekleştirdiği harekata şehit düşen Tank. Uzm.Çvş. Ufuk Aktağ, memleketi Şebinkarahisar ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.

İKİ MİLYON YOLCU KULLANDI

22 Mayıs 2015'te ulaşıma açılan Ordu-Giresun Havalimanı, bölgede çevre yolları bağlantısı sebebiyle tercih ediliyor. Havalimanı'ndan açıldığı günden bu yana 2 milyon yolcu geçti.