SAFLARI SIKLAŞTIRIYORUZ

19 Aralık 2016 Pazartesi 09:32

 

Bu kadim Millet, var olduğu günden bu yana entrikalara maruz kalmış, en şeytani planları bertaraf etmiştir.

751 yılında Talas Savaşı ile başlayan İslam’ın hadimi olma şerefi, Karluklar’dan bu yana Türk Milleti’nin var olma mücadelesini baki kıldı.

Günümüzde yaşadığımız baskı ve baskınlar karşısında, Aziz Milletimiz Vatan Toprağımızın tek parçasını feda etmeyecek, birliğini ve dirliğini daha da sağlamlaştıracaktır.

Biz Türk – İslam Devletiyiz. Tarihi köklerimize dayandırdığımız bu husus hiçbir şekilde tartışmaya açık değildir. O halde, Türkiye sadece sınır içlerinde değil sınır dışında da Hadim-i İslâm olmanın gereğini yapmak zorundadır.

Aziz Milletimiz net olarak görmektedir ki; ardı ardına çok büyük projelerle kalkınma hamleleri yapan ve yeryüzünün her noktasına şu veya bu şekilde ulaşmaya çalışan Ülkemiz, şer odaklarınca engellenmeye çalışılmaktadır.

Son terör saldırılarını da bu şekilde görmek gerekmektedir.

O halde, birlik olmak ve safları sıklaştırmak vatan borcumuzdur.

www.camolukgundem.com Ailesi olarak, Beşiktaş’ta ve Kayseri’de meydana gelen müessif terör hadisesinde Şehid olan aslanlarımıza Allah (CC)’tan rahmet niyaz ediyor, Aziz Milletimize baş sağlığı diliyoruz.

 

 

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

Çamoluk Semalarında Ambulans Helikopter

Sağlık Bakanlığı tarafından daha kısa sürede daha nitelikli hizmet verilmesi için tahsis edilen helikopter ambulans, kalp krizi geçiren Çamoluklu hemşehrimiz için havalandı.

Düve Alımlarına %30 Hibe Desteği Müracaatları Başladı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından mera yetiştiriciliği bölgesi olarak belirlenen 40 il arasında yer alan Giresun ilimizde yürütülecek olan düve alımına hibe desteği kapsamında; TÜRKVET sistemine kayıtlı sığır işletmesi olan ve en az 20 en fazla 100 baş düve satın alan üreticilerimize satın aldıkları düve başına % 30 oranında hibe desteği verilecektir.

MAYIS AYI SEMİNER PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kuruluşundan bu yana eğitim faaliyetlerine ağırlık veren Çamoluk Eğitim Vakfı, 2017-2018 Eğitim ve Öğretim döneminde İstanbul’da okuyan üniversite öğrencilerine yönelik son programını gerçekleştirdi.

SEÇMEN LİSTELERİ ASKIDA

24 Haziran’da yapılacak cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem milletvekili genel seçimleri için, seçmen listeleri muhtarlıklarda askıya çıktı.

TEŞEKKÜRLER ATAŞEHİR ÇAMOLUKSPOR

Klasman Gurubu son maçında Küçükyalı Yelkenspora Mağlup olarak doğrudan BAL ligine yükselme şansını kaybeden Ataşehir Çamolukspor, BAL ligi için Play off oynamaya hak kazanmıştı.

EĞİTİMCİ-YAZAR SERKAN EKMEN ÇAMOLUK EĞİTİM VAKFI’NIN SEMİNER KONUĞU OLDU

Çamoluk Eğitim Vakfı seminerler aracılığıyla bursiyer öğrencileri bir araya getiriyor. Bu kapsamda Nisan ayında yine öğrencilerle buluşma gerçekleştiren Çamoluk Eğitim Vakfı "Hedef Belirleme ve Motivasyon" isimli bir seminere imza attı. Eğitimci-Yazar Serkan Ekmen'in katılımıyla gerçekleşen interaktif program öğrencilerden de büyük ilgi topladı.