ÇOCUK TECAVÜZÜ İSTİRMARCILARI

07 Ocak 2017 Cumartesi 21:45

 

Bugünlerde dikkat çekmek istediğimiz bir konu var: Çocuk Tecavüzü istismarcıları

 

Tüm Dünyanın saldırı başlattığı Ülkemiz amansız bir mücadele içindeyken, kendilerine siyasi malzeme bulamayan ‘’takıntılı kafalar’’ bu konuyu araç olarak kullanmaya başladı.

 

Özellikle bir Vakıf yurdunda yaşanan o şerefsiz vakaları kullanarak, sosyal medya üzerinde yaptıkları‘’dam üstünde saksağan’’ tarzı alakasız yorumlar can sıkıyor.

 

Örneğin Ortaköy saldırısını kınayan bir paylaşımın altına ‘’…ama Diyanet İşleri Başkanı yılbaşı israftır dedi, kendisi bilmem kaç milyonluk arabaya biniyor’’ gibi saçma bir yorum bırakanlar olabiliyor. Hattâ, Giresun İli’nin bilinmeyen özelliklerini sıralayan bir paylaşımın altında ismi T.C. ile başlayan bir hanımefendi ‘’böyle bir Giresun’dan çocuk tecavüzcüsü bir Giresun’a nasıl gelindi acaba?’’ gibi kendince ‘’çok önemli’’ bir yorum yazıyor.

 

Paylaşımı yapanların profilleri incelendiğinde hayat felsefesi Milliyetçi-Muhafazakar değerlere aykırı olan tipler olduğunu görüyoruz.

 

Hangi görüşe sahip olursa olsun her vatandaşımız siz çocuk tecavüzcüsünüz anlamına gelebilecek bu haysiyetsiz yaklaşımlara en ağır tepkileri vermelidir. Maalesef yurdumuzun farklı noktalarında yaşanan bu ‘’Lût’’ vak’aları yüreğimizi parçalamakta ve bizleri şiddetle çare bulma refleksine itmektedir. Buna rağmen, sanki bir kesim bu iğrenç olayları destekliyormuş imasında bulunan siyasi terbiyesizlere haddini bildirmek gerek.

 

Ayrıca, bu duruma nasıl gelindi acaba diye soranlara tek cevabımız var: İslami Hayat hakiki manada yaşanmadığı için Onlara sorsanız İslam Dinine mensup tarikat ehli insanlar doğal çocuk tecavüzcüleridir. Ve onlara sorsanız İslam’a değil Atatürk’ün ilke ve inkîlaplarına sımsıkı sarılınca çocuk tecavüzleri durur. Allah (CC) akıl fikir versin

 

Bir de Diyanet İşleri Başkanından yılbaşı kutlayın, aksırıncaya tıksırıncaya kadar için ….n, kusun, zina edin, Hristiyanlar gibi eğlenin, hiç şehit vermemiş gibi hoplayın zıplayın fetvası bekleyen ‘’mallar’’ var tabi. Adam Ülkenin meşru dini kurumunun başında. İslam Dininde israf haramdır. İslam Dininde başka din mensuplarına benzetecek fiiller yasaktır. Diyanet İşleri Başkanı bulunduğu görevin gereğini yapmıştır. Gidin gece kulübü basın adam öldürün dememiştir.

 

Hatırlatmak isteriz:

 

“Kim, bir insanı, bir can karşılığı veya yeryüzünde bir bozgunculuk çıkarmak karşılığı olmaksızın öldürürse, o sanki bütün insanları öldürmüştür. Her kim de birini (hayatını kurtararak) yaşatırsa, sanki bütün insanları yaşatmıştır (Maide Suresi 32. Ayet)

 

Kim bir kavme (topluluğa) benzemeye çalışırsa o, onlardandır. (Ebu Davud, Libas 4)

PAYLAŞ

DİĞER HABERLER

Çamoluk Semalarında Ambulans Helikopter

Sağlık Bakanlığı tarafından daha kısa sürede daha nitelikli hizmet verilmesi için tahsis edilen helikopter ambulans, kalp krizi geçiren Çamoluklu hemşehrimiz için havalandı.

Düve Alımlarına %30 Hibe Desteği Müracaatları Başladı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından mera yetiştiriciliği bölgesi olarak belirlenen 40 il arasında yer alan Giresun ilimizde yürütülecek olan düve alımına hibe desteği kapsamında; TÜRKVET sistemine kayıtlı sığır işletmesi olan ve en az 20 en fazla 100 baş düve satın alan üreticilerimize satın aldıkları düve başına % 30 oranında hibe desteği verilecektir.

MAYIS AYI SEMİNER PROGRAMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kuruluşundan bu yana eğitim faaliyetlerine ağırlık veren Çamoluk Eğitim Vakfı, 2017-2018 Eğitim ve Öğretim döneminde İstanbul’da okuyan üniversite öğrencilerine yönelik son programını gerçekleştirdi.

SEÇMEN LİSTELERİ ASKIDA

24 Haziran’da yapılacak cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem milletvekili genel seçimleri için, seçmen listeleri muhtarlıklarda askıya çıktı.

TEŞEKKÜRLER ATAŞEHİR ÇAMOLUKSPOR

Klasman Gurubu son maçında Küçükyalı Yelkenspora Mağlup olarak doğrudan BAL ligine yükselme şansını kaybeden Ataşehir Çamolukspor, BAL ligi için Play off oynamaya hak kazanmıştı.

EĞİTİMCİ-YAZAR SERKAN EKMEN ÇAMOLUK EĞİTİM VAKFI’NIN SEMİNER KONUĞU OLDU

Çamoluk Eğitim Vakfı seminerler aracılığıyla bursiyer öğrencileri bir araya getiriyor. Bu kapsamda Nisan ayında yine öğrencilerle buluşma gerçekleştiren Çamoluk Eğitim Vakfı "Hedef Belirleme ve Motivasyon" isimli bir seminere imza attı. Eğitimci-Yazar Serkan Ekmen'in katılımıyla gerçekleşen interaktif program öğrencilerden de büyük ilgi topladı.